Andrzejki Szkolne

Pobrane

Andrzejki to idealny czas na wróżby. Samorząd Szkolny: Izabella Wawrzyniak, Kasia Robak, Monika Przespolewska, Anita Wolniewicz, Dominika Kubiak, Patrycja Stachowska, Oliwia Głowska, Weronika Socha, Sara Rewers, Krystian Zioła, Marek Nowicki, Jakub Siwa, Piotr Szternel, Dawid Strzelecki, Karol Jaskuła pod opieką p. Małgorzaty Nowak i p. Marioli Musielak zorganizowali dn. 30.11.2017 r. Andrzejki. Najpopularniejsze wróżby andrzejkowe to lanie wosku, wróżby z kart klasycznych oraz wszelkiego rodzaju wróżby miłosne.  Specjalnie dla uczniów i nauczycieli w  świetlicy szkolnej można było powróżyć z kości, z kart, z wosku, podać datę urodzenia i sprawdzić co czeka w nadchodzącym roku. A dla wszystkich łasuchów był rogal, oraz lizak z wróżbą.

Małgorzata Nowak