Brązowa medalistka z Koszar

20180325 135257 (copy)

Brązowa medalistka z Koszar

24-25.03.2018 r. sześć fryzjerek z ZSZ Nr 2 we Wrześni brało udział w Mistrzostwach Polski we Fryzjerstwie, które odbyły się na terenie MTP w Poznaniu.

Do rywalizacji z fryzjerskim światem z całej Polski stanęły: z kl. III - Julia Rzepka, z kl. II - Zuzanna Matuszak, Joanna Kaczmarek, Klaudia Szafrańska - wszystkie w konkurencji mistrzowskiej oraz z kl. I - Zuzanna Bagrowska, Maria Kryszak - w konkurencji indywidualnej.

Brąz wywalczyła Zuzanna Bagrowska (mistrz szkolący M. Ogrodowczyk) w konkurencji: fryzura z fal i pierścieni a la Monroe. W tej samej konkurencji IV miejsce zajęła Maria Kryszak (mistrz szkolący M. Borowiak). Dziewczyny będą zwolnione z wykonywania tych czynności na egzaminie czeladniczym.

Wszystkim dziękuję za udział, a zwycięzcom gratuluję i życzę więcej sukcesów!

Mariola Musielak