STOLARZE WALCZĄ W BYDGOSZCZY

20180413 112330 (copy)

STOLARZE WALCZĄ W BYDGOSZCZY

W dniu 13.04.2018r. uczniowie szkoły zawodowej Krzysztof Pijacki z klasy II fw       oraz Damian Rydlewski z klasy II wz oddział Pyzdry pod opieką p. Dariusza Dobruckiego wzięli udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Stolarskim „ Diamentowa Piła” w Bydgoszczy.

Zadaniem konkursowym było wykonanie szuflady z przygotowanych elementów wymagających ręcznej obróbki. Nasi uczniowie mogli porównać swoje praktyczne umiejętności zawodowe  i wymienić się doświadczeniami z kolegami z całej Polski ze szkół kształcących w branży drzewnej. Obejrzeli też dobrze wyposażone warsztaty szkolne i wzięli udział w pokazie obrabiarki cyfrowej miejscowego Zespołu Szkół Drzewnych .

Nie zdobyliśmy co prawda miejsca na podium ale zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości. Wszyscy uczestnicy otrzymali od organizatorów upominki przydatne w pracy zawodowej.

Opracował :

Dariusz Dobrucki