Egzamin praktyczny klas fryzjerskich

20190107 093209 (copy)

Egzamin praktyczny klas fryzjerskich

7 stycznia 2019r. w szkole odbył się egzamin sprawdzający umiejętności praktyczne uczniów uczących się w zawodzie fryzjer. W egzaminach wzięły udział dwie klasy: II fw i III fw.

Uczennice z klasy drugiej wykonały fale wyciskane na mokro oraz pierścienie płaskie i spiralne, natomiast zadaniem uczennic z klasy trzeciej było  strzyżenie i modelowanie fryzury użytkowej męskiej i damskiej, oraz trwała ondulacja.

Nad poprawnością czynności czuwała Komisja w składzie: p. Manuela Borowiak i p. Mirosława Ogrodowczyk.

Dziękuję Paniom z Komisji, które poświęciły swój czas, aby dać cenne wskazówki przyszłym zdającym, gdyż egzamin ten stanowi przygotowanie do egzaminu czeladniczego.

Mariola Musielak