Jak nie czytam jak czytam

Grafika

W dniu 07.06. o godzinie 10:00, uczniowie naszej szkoły włączyli się w ogólnopolską akcję: „JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM”. Jest to akcja, która ma zachęcić mało czytających uczniów do zwiększania czytania, a tych którzy lubią i czytają, nagrodzić miłym spotkaniem wśród znajomych na robieniu tego co lubią.  Tak więc spotkaliśmy się wszyscy wspólnie w naszej szkolnej auli, lecz w trochę innych warunkach niż zazwyczaj. Tym razem mogliśmy wygodnie się rozlokować na miękkich i puszystych kocach wraz z poduszkami i poczytać nasze ulubione książki. Jeśli ktoś nie miał ulubionej – nasze kochane panie z biblioteki (organizatorki akcji) polecały ciekawe i popularne pozycje wprost z półek szkolnej biblioteki. Ponadto dzięki sponsorom, Starostwu Powiatowemu oraz naszej własnej szkole, udało nam się nagrodzić wszystkich czytających przyjemną, smaczną nagrodą. Najprzyjemniejsze jednak było to, że uczniowie z dużym zaangażowaniem oddawali się lekturze i w cale nie chcieli kończyć tego przyjemnego procederu.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tą akcję i sprawili, że jej organizacja była tak przyjemna.

Organizatorki: p. E. Raczak, p. H. Sterczyńska – Bartkowiak, wsparcie: p. J. Kowalewska, p. A. Kubiaczyk