Ortograficzne zmagania na Koszarach

Dsc 0161 (copy)

Ortograficzne zmagania na Koszarach

We wtorek, 08.10.2019, odbyła się w naszej szkole kolejna edycja konkursu ortograficznego. Wzięło w nim udział prawie 50 osób, które nie czuły strachu przed różnymi łamańcami językowymi, myślnikami, przecinkami i dwukropkami. Nie straszne im były także wyrazy z czającymi się w nich pułapkami. Po przeprowadzeniu wnikliwej analizy wszystkich prac, jury w składzie: p. J. Kowalewska, p. A. Włodarczyk i p. B. Szymańska wyłoniło 5 uczniów, którzy rzeczywiście spisali się na medal. I m-ce zajęła Sandra Kasznia z kl III TL, II m-ce – Oliwia Krzewińska z II TL, III m-ce Dominika Kubiak z kl IV TL, IV m-ce – Wiktoria Gerwazik z III TL oraz V m-ce – Jakub Cyka z II TL. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i jak zwykle zapraszamy na kolejną edycję.

J. Kowalewska, A. Włodarczyk, B. Szymańska