Matematyka po angielsku i niemiecku

Mms img1927825321

Konkurs „Matematyka po angielsku i niemiecku”

Dnia 20.11.2019 r. odbył się szkolny konkurs „Matematyka po angielsku i niemiecku”. W konkursie wzięło udział 35 uczniów. Do rozwiązania testu konkursowego z j. niemieckiego przystąpiło 15 osób, a z j. angielskiego 20 osób. To już kolejna edycja konkursu. Uczniowie mieli do rozwiązania zadania matematyczne w językach obcych. Zadania nie dla wszystkich okazały się łatwe.

Laureatami części angielskojęzycznej byli: Kamila Błaszczyk z kl. I TL, Sandra Basznia z kl. III TL oraz Maciej Szczublewski z IV TL

Laureatami części niemieckojęzycznej byli: Zofia Adamczak z kl. I TL, Eryk Szymański z kl. II TL oraz Julia Szymanowska z kl. III TL.

Wszyscy zwycięscy otrzymali bilety do kina, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Aleksandra Kubiaczyk, Małgorzata Nowak, Beata Szymańska, Lidia Szczublewska