Projekt e-Twinning

Projekt e-Twinning
W grudniu nasza szkoła przystąpiła do międzynarodowego programu
e-Twinning, który polega na współpracy z innymi szkołami w Europie. Projekt składa się z różnych zadań w języku angielskim, co sprzyja podnoszeniu poziomu umiejętności językowych i komunikacyjnych. Grudniowy projekt dotyczył tradycji Bożonarodzeniowych w UK i USA. Realizowaliśmy go z Zespołem Szkół Zawodowych w Lublińcu. Każda szkoła miała za zadanie stworzyć prezentacje multimedialną, nagrać film przedstawiający dekoracje świąteczne w swoim mieście oraz zorganizować dyktando w języku angielskim. Poza tym, uczniowie wymienili się mailami, a także kartkami świątecznymi. W naszej szkole do projektu zgłosiło się 17 uczniów, którzy aktywnie uczestniczyli  w wykonywaniu zadań projektowych. Liczymy na kolejne projekty, realizowane ze szkołami z Polski i innych krajów. Chętnych do współpracy, zapraszamy do kontaktu z p. A.Rewers i p. S.Jażownik.