Srebro dla Anity Ponto!

Received 137067614268557 (copy)

Srebro dla Anity Ponto!

1 marca 2020r.  17 uczennic Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 we Wrześni uczestniczyło w XVII Wielkopolskim Konkursie Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. S. Siankowskiego w Poznaniu. Konkurs stanowił eliminację do Mistrzostw Polski, które odbędą się 4 i 5 kwietnia w Poznaniu.

Uczennice klas pierwszych wzięły udział w konkurencji  wyciskania fal na mokro. Ich starsze koleżanki, w dziale damskim wykonywały strzyżenie  i modelowanie fryzury dziennej z przeczesaniem na wieczorową, a w dziale męskim - modelowanie fryzury użytkowej oraz strzyżenie i modelowanie fryzury klasycznej.

W konkurencji męskiej bardzo dobrze zaprezentowała się Anita Ponto z klasy 3 fw, która zajęła drugie miejsce i zdobyła srebrny medal. Anitę szkoli p. Sylwia Milczarek.

Kolejnym sprawdzianem umiejętności naszej uczennicy będą Mistrzostwa Polski.  Życzymy powodzenia!

Więcej informacji >>