"Mikołajkowy" Turniej piłki siatkowej „Dwójek”

Dscf3231   5

Mikołajkowy Turniej piłki siatkowej „Dwójek”

Tegoroczny turniej piłki siatkowej „dwójek” rozstrzygnięty! W tym roku szkolnym do zmagań sportowych przystąpiło łącznie 9 par, a zawody były rozgrywane w trzech grupach w systemie każdy z każdym. Zmagania siatkarskie tradycyjnie cieszyły się ogromną popularnościąwśród młodzieży i po raz kolejny pokazały umiejętności sportowe oraz kunszt siatkarski młodzieży.

Podczas rozgrywania całego turnieju mogliśmy oglądać szereg spektakularnych zagrywek, zbić i odbiorów, którymi młodzież popisywała się wprowadzając jednocześnie zgromadzoną publiczność w wyśmienity sportowy nastrój. Zawody dawały możliwość zdrowej rywalizacji sportowej, a ich głównym celem było podnoszenie sprawności fizycznej i umiejętności ruchowych młodzieży, rozbudzanie zainteresowań daną dyscypliną sportu, wyrabianie odpowiedniej motywacji, właściwego zachowania sportowego jak również współdziałania w zespole.

Turniej „dwójek” pokazał, że młodzież bardzo chętnie angażuje się przedsięwzięcia sportowe organizowane w naszej szkole. Wszystkim uczestnikom zmagań, kibicom oraz organizatorom należą się słowa uznania za udział, organizację i zaangażowanie w zawody.Po zakończeniu zmagań zawodnicy usłyszeli wiele pozytywnych opinii na temat ich występów, a finaliści zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i nagrodami, które wręczył dyrektor szkoły.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce –Norbert Krukowski i Kacper Grajek