100 ROCZNICA URODZIN JANA PAWŁA II

Img 20200427 104208 easy resize.com

100 ROCZNICA URODZIN JANA PAWŁA II

Uczniowie naszej szkoły już od początku roku kalendarzowego przygotowywali się do obchodów 100 rocznicy urodzin Wielkiego Polaka Świętego Jana Pawła II. Chociaż nasze plany musiały zostać zmodyfikowane, mimo tego trudnego czasu udało nam się zorganizować razem z (OHP działającym w naszej szkole ) : wystawę poświęconą Janowi Pawłowi II, która będzie dostępna w naszej szkole do końca roku kalendarzowego.

Przy ogromnej pracy i zaangażowaniu wszystkich uczniów, udało nam się stworzyć łańcuch dobra, życzliwości którego tylko część możemy zobaczyć na wystawie. Łańcuch dobra to ogólnopolska inicjatywa na 100 rocznicę urodzin Papieża. Jedno oczko łańcucha to jeden dobry uczynek wykonany przez ucznia naszej szkoły. Jesteśmy dumni z wszystkich uczniów ZSZ nr 2. Wasze dobre serce i zaangażowanie pozwala, aby ten świat był lepszy, a wzajemny szacunek i życzliwość są świadectwem i wzorem do naśladowania. Jest to najlepszy dar jaki możemy złożyć w hołdzie Janowi Pawłowi II.