Dzień Zakochanych

Nikola zbieranek i miejsce 1 2 easy resize.com

Informujemy, iż z okazji Święta Zakochanych w naszej szkole został zorganizowany konkurs na kartkę walentynkową w języku angielskim dla uczniów klas Technikum i Szkoły Branżowej I stopnia . Uczniowie mieli za zadanie stworzyć kartkę walentynkową z wierszem w języku angielskim o TEMATYCE MIŁOSNEJ w formie grafiki komputerowej lub papierowej. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością w tworzeniu walentynki i umiejętnością pisania wierszy lub życzeń z okazji Święta Zakochanych w języku angielskim. Laureatem I miejsca w w/w konkursie została Nikola Zbieranek z klasy II sw. Drugie miejsce zajęła Monika Mańka z klasy II sw, natomiast III miejsce zajęłą Wiktoria Kozubińska z klasy I LT. Na wyróżnienie zasługuje wiersz Julii Adamskiej z klasy II WZF. Prace uczniów były oceniane wg następujących kryteriów: strona merytoryczna wierszy, poprawność w języku angielskim i technika wykonania kartki. Laureatom konkursu walentynkowego gratulujemy zajęcia miejsc na podium, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w tym konkursie.