Baner 2018
Orzel

POWIATOWE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Logo

1 easy resize.com

W piątkowy piękny słoneczny dzień, 21.06.2024 r.,  odbyło się Powiatowe Zakończenie Roku. W naszej placówce brali w nim udział nasi absolwenci klas kończących Branżowej Szkoły I stopnia oraz uczniowie Technikum nr 3. Ponadto, gościliśmy przedstawicieli całego powiatu, związanych z organem prowadzącym – Starostwo Powiatowe, jak również z pozostałymi szkołami prowadzonymi przez powiat wrzesiński. 

Po wprowadzeniu sztandarów szkół, głos zabrał Pan dyrektor Maciej Mielczarek, witając wszystkich zebranych i prosząc o zabranie głosu Starostę – panią Anitę Kraskę, która przywitała wszystkich zebranych. 

Ponownie głos zabrał dyrektor Maciej Mielczarek zapraszając do siebie uczniów, którzy zdobyli Puchar Dyrektora ZSZ Nr 2 w danym zawodzie. Wśród tegorocznych absolwentów byli to: Łuczak Krystian z kl. III WK, Oleszczuk Dawid z kl. III WO, Kapciak Kacper z kl. III WS oraz Śmiechowska Maria   z kl. III WZF. 

Jako kolejne zostały wręczone nagrody przez reprezentantów Cechu Rzemiosł Różnych we Wrześni, dla uczniów wyróżniających się i kształcących się w zakładach pracy zrzeszonych w Cechu. Byli to: Wiktoria Bojanowska i Nikola Andrzejczak z kl. III WZF oraz Oskar Fibich z kl. III WZM. 

Zostało także wręczone wyróżnienie wraz z nagrodą dla ucznia kształcącego się w zawodzie operator obrabiarek skrawających, przez dyrektora Centrum Edukacji Zawodowej, pana Tomasza Mackiewicza, a otrzymał je Marcel Chudy z klasy II WMC. 

Jako kolejni zostali wyróżnieni uczniowie za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce oraz aktywny udział w życiu szkoły, za pracę w Samorządzie Uczniowskim oraz za reprezentowanie szkoły, przez przedstawicieli Rady Rodziców przy ZSZ nr 2. Byli to uczniowie z klasy 1 ALT: Banasiak Igor I Kajewski Jan, z klasy 2 LT: Grabus Nadia, Hoffmann Piotr, Jopek Adam, Koska Jakub, Kubala Michalina, Szafrański Bartosz, Szymkowiak Kinga, Śliwiński Kacper, Świderski Piotr, Wójt Piotr; z klasy 3 LT: Bibel Karolina, Haremza Nikola, Jankowska Natalia, Kucia Zuzanna, Robak Amelia oraz z klasy 4 LT Balcerzak Marcin. 

Następnie głos ponownie zabrała pani Anita Kraska, gratulując i dziękując za pracę pani Magdalenie Zając, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych, z okazji jubileuszu pracy.

Pozostając przy podziękowaniach, uczniowie skierowali swoje na ręce całego grona pedagogicznego i wręczyli im symboliczne kwiatki.

Po tak uroczystej części przyszedł czas na część artystyczną w wykonaniu naszych uczniów. Był śpiew, recytacja, tańce i trochę żartów na podsumowanie całego roku szkolnego 2023/2024. 

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia obszernej fotorelacji z tego spotkania na szkolnym FB

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

<< wstecz