TARGI EDUKACYJNE W WITKOWIE

Witkowo   4

Targi edukacyjne  dla  Gimnazjalistów  w  Witkowie!!

W piątek 22 kwietnia 2016 r. zostaliśmy zaproszeni przez Gimnazjum im. Adama Borysa  w Witkowie do wzięcia udziału w II Targach Edukacyjnych dla Gimnazjalistów, które odbyły się w Centrum Kultury przy ul. Jana Pawła II. W targach wzięło udział około 20 szkół ponadgimnazjalnych od Gniezna aż po Wrześnię.

Stoisko naszej szkoły wyróżniało się spośród innych szkół jednym drobnym szczegółem.    Pokazem umiejętności naszych fryzjerek:

Wiktorii Idzikowskiej ( II fryzjer)

Sonia Januchowskiej  ( II  fryzjer)

Roksany  Walerowicz  (III  fryzjer) i

Moniki  Waleryszak  (III  fryzjer).

Namieszały na głowach zadowolonych gimnazjalistów …. i  to nawet solidnie. Zarówno dziewczyny jak i chłopacy bez oporu siadali na krzesłach by poddać się „renowacji” swojej fryzury. Nad ich wyczynami czuwała Pani prof. Mariola Musielak - nauczyciel przedmiotów zawodowych.  Była to okazja do porozmawianie z gimnazjalistami na temat naszej szkoły - przedstawienia naszej oferty edukacyjnej na 2016/2017 r., atmosfery panującej w naszej szkole i rozdania wielu ulotek promocyjnych.

Dziewczyny spisały się na medal !!!

Promocja szkoły to naprawdę niełatwa sprawa, wyróżnienie na tle  innych szkół wręcz wskazane.  To dzięki naszej młodzieży - a  szczególnie ich pokazom praktycznych umiejętności na takich właśnie targach, drzwiach otwartych i zakładach pracy - o wiele łatwiejsze i w dodatku przyjemne.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w tym roku przyczynili się do promocji naszej szkoły - uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły!!!

Maciej Mielczarek