NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH W RZEMIOŚLE 2014

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH W RZEMIOŚLE 2014

Dnia 29 marca 2015 w Sali Witrażowej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu odbyła się Gala podczas której uhonorowano mistrzów i czeladników, którzy osiągnęli najlepszy wynik podczas egzaminów oraz firmy i szkoły najlepiej przygotowujące uczniów do zawodu.

W uroczystości udział wzięli : Poseł na Sejm RP Jacek Tomczak, Andrzej Plesiński reprezentujący  Wojewodę  Wielkopolskiego,  Wicekurator Oświaty: Hanna Rajcic-Mergler, Piotr  Zerbe  Wielkopolski Wojewódzki Komendant OHP , Prezes Jerzy Bartnik, Wiceprezes Antoni Odzimek,  starsi cechów,  przedstawiciele  samorządu terytorialnego i gospodarczego, dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych i przedstawiciele instytucji współpracujących z rzemiosłem, oraz rodziny i bliscy uhonorowanych rzemieślników.

Wśród nagrodzonych znaleźli się:

• uczniowie z naszej szkoły / czeladnik

Milena Narożna – cukiernik

Tomasz Kucharski – piekarz

• zaprzyjaźnione firmy

Cukiernia Kuczora

Piekarnia i Sklep Waldi Waldemar Widz

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Mirosława Ogrodowczyk

W gronie wyróżnionych szkół jest i nasza szkoła Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich we Wrześni.

List gratulacyjny - kliknij pobierz