II MPS z wychowawcą w rozjazdach - tym razem w Karpaczu !!!

Odpoczynek na szczycie (1)

II MPS  w Karpaczu !!!

Jak co roku uczniowie klasy II mps postanowili  uczcić  zbliżający się koniec roku szkolnego wyjazdem na wycieczkę szkolną. W tym roku młodzież zdecydowała się na Karkonosze, a konkretnie na wszystkim znaną miejscowość jaką jest Karpacz.

Urokliwe miasteczko położone w Sudetach Zachodnich w dolinie rzeki Łomnicy, okazało się idealnym miejscem na spędzenie czasu wolnego od nauki ,praktyki oraz codziennych obowiązków. Województwo dolnośląskie oraz karkonoskie szlaki tętniły życiem i zachwycały pięknymi widokami. Karpacz i okolice pełne były atrakcji turystycznych i miało się wrażenie ze miasto czekało na nas w gotowości by umilić nam każdą chwilę spędzanego tam czasu. Świetna lokalizacja pensjonatu „Panorama” w którym byliśmy zakwaterowani dawała możliwość napawania się pięknymi widokami każdego dnia a codzienny widok na Śnieżkę zachęcał nas do pieszych wędrówek. Zaplecze rekreacyjno - wypoczynkowe pensjonatu było na najwyższym poziomie. Możliwość rozpalenia ogniska, grilla czy wypożyczenie rowerów było dodatkową atrakcją dla młodzieży.(szczególne podziękowania dla właścicieli pensjonatu za opiekę, dobre rady oraz wyśmienite śniadania).

Jednym słowem było super!