ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII

Wp 20161019 11 50 55 pro (copy)

ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII.

19 października 2016 r. już po raz czternasty uczniowie naszej szkoły mogli  zmierzyć się z zawiłościami polskiej ortografii. Szkolny konkurs „Zostań mistrzem ortografii” skupił dwudziestu uczestników z klas zasadniczych i technikum. „Ortograficzne hobby” kolegi Grzegorza, Ambrożego, okazało się stosunkowo łatwym tekstem dla najlepszych uczniów z naszej szkoły. „Kolekcja dziwolągów ortograficznych” nikogo nie przeraziła. Szkolnym mistrzem ortografii została Ania Broniarczyk z klasy II k/w, drugie miejsce zajęła Martyna Gawlak z klasy I TL, na trzecim znalazła się Jagoda Matuszak  z klasy II sp. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na piętnasty szkolny konkurs ortograficzny  już za rok.